Liverpool, Manchester City i Bayern Mnichov využívají pauzu k pojištění svých hvězd

Liverpool, Manchester City i Bayern Mnichov využívají pauzu k pojištění svých hvězd

Přestože nyní drtivá většina fotbalové branže "spí", představitelé evropských gigantů nelení a náhlé pauzy využívají i k jednání o nových kontraktech. Ty se řeší například v Allianz Areně, na Anfield Road a na Etihad Stadium.

Pomyslné ledy se v tomto směru hýbou například v Bayernu Mnichov, který má ve svém nynějším kádru několik borců s kontrakty pouze do června příštího roku.

Miminálně třem z nich by však měly být dohody prodlouženy, a sice Manuelu Neuerovi, Davidu Alabovi a Thomasi Müllerovi, s tím, že na novou smlouvu se podle všeho může těšit také jeho trenér Hansi Flick.

Nových podmínek by se měl ve městě Beatles dočkat i liverpoolský záložník Georginio Wijnaldum, jenž je součástkou základní sestavy Kloppova souboru a dohodnutý je u řeky Mersey jen do června 2021.

Vedení lídra Premier League to však chce změnit a devětadvacetiletému Nizozemci, který přišel do Liverpoolu před čtyřmi lety z Newcastlu, nabídnout pokračování...

Když zůstane na ostrovech, dvě hvězdy si hodlá pojistit také Manchester City a to i přesto, že jim běží smlouvy až do léta 2023.

O rok či dva by mohli své pracovní vztahy prodloužit jak rychlonohý reprezentant Albionu Raheem Sterling, tak belgický špílmachr a nejlepší asistent celé soutěže Kevin de Bruyne, který už operuje na modré straně Manchesteru od roku 2015 a v jeho dresu by měl bezpečně překročit třicítku.