Vaclík o nové smlouvě: V současnosti není konstelace řešit s klubovým vedením moji budoucnost

Vaclík o nové smlouvě: V současnosti není konstelace řešit s klubovým vedením moji budoucnost

Tomáš Vaclík uvedl, že se kvůli současnému nouzovému stavu, který by měl ve Španělsku trvat nejméně patnáct dnů, zrušilo i tradiční velikonoční procesí v Seville "Santa Semana". Co ho zaměstnává, když je v současnosti zcela 

"Věnuji se rodině, oběma dcerkám. Ta starší byla v pátek naposledy ve školce, která bude nyní dva až tři týdny zavřená. Zůstávám preventivně doma a moc ven nevycházím, taková doporučení jsme dostali i od klubu. Pokud nikdo z něj nebude mít nějaké příznaky, tak nás plošně testovat nebudou. Je tady u nás babička, maminka manželky, která měla s námi odletět do Česka na březnový reprezentační sraz. Nyní je všechno jinak a zůstává s námi, protože doma by musela hned po příletu na dva týdny do karantény," ozřejmil v interview pro Gól exsparťan.

V Andalusii nyní jede podle individuálnícho tréninkového plánu. "Je to něco jako během letní dovolené nebo vánoční přestávky, kdy se také člověk musí udržovat. Mám doma běhací pás a nějaké posilovací pomůcky, se kterými cvičím na zahradě," pokračovala na stránkách Gólu jednička předního mužstva LaLigy.

Na konci března čeká Vaclíka oslava jednatřicátin, která proběhne výhradně v rodinném kruhu. "Tak to nakonec letos bude. Měli jsme právě 29. března hrát s nároďákem v Miami proti Mexiku, byli jsme domluveni s Javierem "Chicharitem" Hernándezem, že si po utkání vyměníme dresy a popovídáme, co je nového, když už teď nejsme spolu v jednom mančaftu," pronesl na serveru gol.cz český reprezentant, který působí ve Španělsku druhým rokem a v Primera División čeká na šedesátý start.

V souvislosti se španělskou nejvyšší soutěží doufá, že by v ní mohl vydržet ještě déle, než mu zaručuje smlouva, která zatím běží do léta 2021. "Moc rád bych tady dál zůstal, ale v současné době není pochopitelně konstelace moji budoucnost s klubovým vedením řešit," uzavřel pro gol.cz někdejší brankář Vítkovic či Viktorie Žižkov.