Kapitán Dukly: Mám teď tolik volného času, jako jsem snad nikdy neměl

Kapitán Dukly: Mám teď tolik volného času, jako jsem snad nikdy neměl

Jak se vypořádává se současným nouzovým stavem kapitán druholigové Dukly Daniel Tetour? Odchovanec tradiční dejvické značky z Julisky, která sídlí po sedmnácti odehraných kolech na páté příčce, má podle svých slov tolik tolik volného času jako nikdy předtím...

"Nyní mám tolik volného času, jako jsem snad nikdy neměl. I když jsme měli delší volno od fotbalu po sezóně, tak jsem měl mimosportovní resty, které jsem v průběhu soutěže nestíhal vyřídit, a tak to volno, které je teď, je trochu jiné. Karanténu naprosto respektuji a zůstávám od nařízení doma," citoval web fkdukla.cz slova záložníka.

Čas rozmisťuje jak mezi sport a opečovávání svého vozového parku. "Vždy je dobré zkusit si najít nějaká pozitiva. Myslím si, že tahle situace je možností si pročistit hlavu od fotbalu, sportu obecně. Dost lidem, i těm kteří aktivně nesportují, tato situace může pomoct, aby nastartovali i tu nesportovní část sebe sama. Snažit se využít času, který máme a věnovat ho rodině a svým blízkým. Svůj osobní čas se snažím využívat efektivně. Pracuji na věcech, co se musí udělat na domě, upravuji zahradu, když zbude čas, zavřu se do garáže a snažím si trochu vymazlit moji motorku a auta. Po sportovní stránce to mám trochu usnadněné, bydlím kousek za Prahou, takže se můžu jít proběhnout do lesa. Doma mám i menší posilovnu, takže se během pauzy můžu udržovat," pokračoval na stránkách fkdukla.cz středopolař, jemuž na šestce velí kouč Roman Skuhravý.

Sama osobnost Dukly se chrání tím, že nikam na veřejnost nechodí. A co vzkazuje fanouškům? "Snažte se dodržovat nařízení a věnujte se svým rodinám, zaslouží si to," zakončil na fkdukla.cz pětadvacetiletý fotbalista, jenž v této druholigové sezoně naskočil do šestnácti duelů a 1440 poskytnutých minut využil ke čtyřem vstřeleným brankám a osmi gólovým asistencím.