Cristiano Ronaldo v karanténě učí děti, jak si mýt ruce

Cristiano Ronaldo v karanténě učí děti, jak si mýt ruce
OBSAHUJE VIDEO

Juventus je klub z Turína, což je jedno z nejrizikovějších měst na světě, co se týče nákazy koronavirem. Hráči Staré dámy tak tráví čas někde v izolaci, konkrétně Cristiano Ronaldo je momentálně s rodinou na svém vlastním ostrově poblíž Madeiry.

A i on sám bere krizi pandemie zodpovědně. Portugalská superstar má totiž čtyři, nejstaršího Cristiana Ronalda mladšího z roku 2010 a dvojčata Evu a Matea z roku 2017, které mu porodila náhradní matka. Čtvrté dítě, dceru Alanu Martinu mu poté porodila v roce 2017 současná přítelkyně Giorgina Rodriguez.

Ronaldo přitom neprožívá šťastné chvíle. Onemocněla mu matka a koronavirová přestávka ho zasáhla v nejlepší formě, na druhou stranu má nyní možnost trávit čas se svými dětmi. Tři nejmladší doma učí mýt ruce, s hashtagem #staysafe #stayhome natočil Portugalec zábavné video na instagram, kde jeho děti používají antibakteriální gel.

Sám Ronaldo byl na koronavirus testován, nákaza se u něj ale neprojevila. Přesto by pro něj byl pobyt v Itálii nebezpečný, proto tráví čas s rodinou v izolaci v Atlantském oceánu.

Odkaz na Ronaldovo video.