Novák: Musím se domluvit s manažerem, jestli opět neobnovíme kontakt s Getafe

Novák: Musím se domluvit s manažerem, jestli opět neobnovíme kontakt s Getafe

Kam se bude ubírat budoucnost devětadvacetiletého českého reprezentanta Filipa Nováka, který už se živí fotbalem v zahraničí pátým rokem?

To, zda bude pokračovat v Trabzonsporu, není jisté, protože mu s nynějším lídrem Süper Lig končí kontrakt již za necelých 100 dní...

"To je taková kaňka. Už to s Trabzonsporem řešíme dlouho a přibližujeme se k tomu, co bychom chtěli. Ale nic domluvené není. Bohužel i současná situace ve světě napomáhá tomu, že se jednání trošku odkládají a musí se dát fotbal na druhou stranu," nechal se slyšet na webu idnes.cz nositel čísla 77.

Tureckou nejvyšší soutěž, jejíž součástí je od roku 2018, by opustit nepotřeboval. "V Turecku jsem spokojený a rád bych tady zůstal. Na druhou stranu kdyby přišla nějaká nabídka, o které bych si řekl, že za to stojí, tak bych do toho šel. Přece jenom už mám poslední tři měsíce do konce smlouvy, takže musím také přemýšlet o budoucnosti. Není to teď nic příjemného," informoval idnes.cz citovaný zadák s minulostí v dánském MIdtjyllandu.

Není to tak dlouho, co se ve spojitosti s někdejším bekem Zlína a Jablonce psalo o zájmu z LaLigy, kde o něj mělo stát Getafe. Nemůže být ona nabídka opět aktuální? Tím spíš, že lze 37 let starý klub zastihnout ve španělské lize na velmi lichotivé páté pozici s pouhou bodovou ztrátou na třetí Sevillu.

 "Zájem tam byl, ale já to moc neřešil a vzal si čas, abych podepsal v Trabzonsporu. Daří se mi tu i v životě a nechtěl jsem moc měnit. Teď to utichlo a musím se domluvit i s manažerem, jak to bude dál, jestli třeba znovu neobnovíme s Getafe kontakt," uzavřel na idnese.cz vítěz domácího poháru i Superpoháru z roku 2013.