Nechtěný Sánchez se velmi pravděpodobně vrátí do United

Nechtěný Sánchez se velmi pravděpodobně vrátí do United

Před sezónou poslali zástupci Red Devils Alexise Sánchéze na hostování do Interu Milán a do smlouvy umístili opci na přestup. Podle posledních zpráv to ale vypadá, že Inter tuto opci neaktivuje a chilský fotbalista se tak vrátí zpět na ostrovy.

Jednatřicetiletý hbitý křídelník v Itálii pokračuje ve svých špatných výkonech z Manchesteru a nedokázal se prosadit do základní sestavy a pouze paběrkuje. V dosavadní sezóně odehrál pouze 15 zápasů, během nichž dokázal pouze jednou skórovat.

Částečně za to může i jeho zranění kolene, které si přivodil na reprezentačním srazu a kvůli něj strávil více než tři měsíce na marodce. Podle zpráv ze zákulisí to však není jediným důvodem, proč se v Interu nezvládl prosadit.

Podle spoluhráčů si Alexis dvakrát nesedl s milánským trenérem Contem, který trvá na důsledném dodržování systému, čemuž se temperamentní Jihoameričan nezvládl přizpůsobit.

Opce, za níž může Inter Sáncheze z Manchesteru získat, je nastavena na 15 miliónů euro. V roce 2018 přitom za něj zástupci United do londýnského Arsenalu museli poslat částku ve výši 35 miliónů euro a a Henrika Mkhitaryana k tomu.

Smlouva mu běží do roku 2022, ale je velmi pravděpodobné, že jak Alexis, tak United budou hledat cestu, jak se spolu co nejdříve rozloučit.