Kadeřábek počítá i s tím, že se bude celá bundesliga dohrávat v jednom měsíci...

Kadeřábek počítá i s tím, že se bude celá bundesliga dohrávat v jednom měsíci...

Jak vidí nejhodnotnější obránce české současnosti Pavel Kadeřábek další možné scénáře s bundesligou? Bude se ročník 2019/2020 vůbec dohrávat, nebo je v tomto směru spíše skeptický? Ať tak či tak, dříve než v květnu se u našich západních sousedů nezačne.

Jeho Hoffenheim by možná předčasné utnutí mrzelo. Byť je "vesnický" klub devátý, na pohárové příčky ztrácí ve vyrovnané tabulce jen dva body a stále by tedy mohl být ve hře o Evropu...

"Je strašně těžké něco říkat dopředu. Neví se, co bude zítra, za měsíc. Ale myslím, že budou tlačit na to, aby se to dohrálo. Jsou v tom hrozně velké peníze. Jde o televizní práva, pro ty kluby jsou to největší peníze. Nebudou tlačit na pilu za každou cenu, hlavní je samozřejmě zdraví. Ale jakmile bude jen malá šance, budou se snažit to dohrát, třeba i bez diváků. Nějak to prostě naplánovat do jednoho měsíce rychle za sebou," uvedl sparťanský odchovanec, který nebude mít problém, když mu vedení sáhne na gáži.

Protože má dlouholetý český reprezentant snad nejvíce volna za poslední dekádu, v domácím prostředí se dostává i k záležitostem, na které v poslední době neměl vůbec žádný čas.

"Po několika letech jsem jsem si zahrál na playstationu. Když šly manželka s dcerou spát, večer jsem si chvilku pustil NHL. Ale jinak se snažím ten čas asi jako všichni ostatní trávit s rodinou. Je to jedna z mála pozitivních věcí v téhle situaci, že člověk má spoustu času na rodinu. Hrozné to musí být pro ty kluky, kteří jsou v zahraničí sami zavření bez rodiny," uzavřel defenzivně laděný fotbalista, jemuž v současném nouzovém stavu chybí jak sranda v kabině, tak kontakt s balonem.

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.