Griezmann na Old Trafford? Barca by na to kývla, ale za 90 milionů eur

Griezmann na Old Trafford? Barca by na to kývla, ale za 90 milionů eur

Dvaceti anglickými tituly ověnčený Manchester United začal znovu velmi pozorně sledovat situaci francouzského mistra světa z roku 2018 Antoine Griezmanna v Barceloně.

Španělský list Mundo Deportivo píše, že Rudí ďáblové v těchto dnech a týdnech připravují nabídku, aby se pokusili katalánského obra z Camp Nou v případě někdejšího esa Atlétika obměkčit.

Proslýchá se, že by mohl být aktuální lídr LaLigy schopen prodat svého renomovaného útočníka již v hlavním přestupovém okně a to za částku okolo 90 milionů liber.

Čerstvě devětadvacetiletý ofenzivní hráč s minulostí v San Sebastianu přitom měnil dres teprve v létě loňského roku a svého nynějšího chlebodárce vyšel na 120 milionů eur.

Jeho dosavadní dopad na barcelonské áčko však zatím nebyl tak výrazný, jak se očekávalo (po šestadvaceti ligových startech je na osmi trefách a čtyřech asistencích, což zase takový propadák není) a Barca by se ho nemusela mít problém zbavit. Tím spíš, aby si polepšila rozpočtově.

Na Old Trafford už si malují, že by mu mohli udělit slavnou sedmičku, kterou dříve nosil v klubu Eric Canton, David Beckam nebo Cristiano Ronaldo a až do svého hostování v Interu Milán ji měl Alexis Sánchez.

Se zkušeným chilským rychlíkem už se však na rudé straně Manchesteru příliš nepočítá a to i přesto, že se bude z Nerazzuri vracet zpět...