Tři nejlepší zimní příchody do Premier League? Mezi elitní smetánkou je i Duda

Tři nejlepší zimní příchody do Premier League? Mezi elitní smetánkou je i Duda

Mezi nejlepší hráče, kteří přišli letos v zimě do Premier League (ať už na trvalý přestup, nebo na hostování), patří i dlouholetý reprezentant Slovenska Ondrej Duda.

Ten se přesunul do celku Norwich City a od serveru WhoScored.com si vysloužil třetí nejlepší známky ze všech nově příchozích borců na ostrovy.

To vše i přesto, že pětadvacetiletý záložník s minulostí v Legii Varšava v úvodních sedmi startech v anglické lize neskóroval a na trávnících strávil dohromady 581 minut čistého času.

Kmenový hráč Herthy, který je v Anglii zatím jen zapůjčen, protože se s ním v hlavním městě našich západních sousedů přestalo počítat, má však velmi vysokou úspěšnost přihrávek, jež atakuje devadesát procent.

Lepší hodnocení než bývalý spoluhráč Vladimíra Daridy měly jen dvě čerstvé akvizice z o něco věhlasnějších týmů Tottenhamu Hotspur a Manchesteru United.

Vůbec nejlépe na tom je Portugalec Bruno Fernandes, jehož si Rudí ďáblové pořídli za úctyhodných 55 milionů eur a on se jim dosud odvděčil dvěma brankami v pěti ligových vystoupeních.

Hned za ním pak je v bodování výkonů dvaadvacetiletý nizozemský forvard Kohoutů Steven Bergwijn, jenž dorazil do Londýna z Eindhovenu a který také skóroval v úvodních pěti kláních dvakrát.

P.S.: Nejlépe hodnoceným esem za celou prozatimní sezonu 2019/2020 je v součtu domácích a venkovních zápasů Belgičan Kevin de Bruyne z Manchesteru City.