Pelta v Jablonci snížil platy, smlouvy pak prodloužil Chramostovi a Krobovi

Pelta v Jablonci snížil platy, smlouvy pak prodloužil Chramostovi a Krobovi
OBSAHUJE OHLASY

Útočník Jan Chramosta prodloužil smlouvu do 30. června 2022 a obránce Jan Krob podepsal nový kontrakt do 30. června 2021.

Jan Chramosta působí v Jablonci od poloviny sezony 2017/18. V aktuálním ročníku nastoupil do 19 zápasů a vstřelil dvě branky. Jednu do sítě Sparty, která aspiruje na gól roku v České republice.

„S majitelem klubu Miroslavem Peltou jsme se domluvili na prodloužení kontraktu. Jsem rád, že v Jablonci pokračuji, máme tady v kabině skvělou partu a s klubem jsme si v aktuální situaci vyšli vstříc. Na druhou stranu je teď hrozně těžké období a člověk má i jiné myšlenky než jen fotbal. Hlavní je, abychom byli zdraví a všechno se brzy vrátilo zpět do normálních kolejí a my zase mohli dál plnit cíle v boji o pohárovou Evropu,“ neskrývá nadšení Chramosta pro klubový web.

Krob působí v Jablonci první sezonu, kam zamířil po šesti letech strávených v Teplicích. V aktuální sezoně nastoupil do 21 utkání, dal dvě branky, nasbíral osm žlutých a jednu přísnou červenou kartu.

I on okomentoval podpis pochopitelně kladně. „S prezidentem klubu už jsem byl dávno předem dohodnutý, že má cesta v jabloneckém dresu bude nadále pokračovat. Dnešní podpis smlouvy už byla jenom formalita. Už jsem ve věku, kdy se dlouhé kontrakty nepodepisují, ale pevně věřím, že má cesta bude ještě hodně dlouhá v zeleném dresu a přispěji klubu k úspěchům, které si všichni přejeme. Moc si toho vážím a už se všichni těšíme, až se fotbalová sezona rozjede a zase budeme mít radost z fotbalu,“ řekl pro klubový web obránce Krob.