Neuer a Premier League? Lampard by se mu na Stamford Bridge nebránil

Neuer a Premier League? Lampard by se mu na Stamford Bridge nebránil

Londýnští Blues ze Stamford Bridge v tichosti monitorují současnou situaci velezkušeného německého reprezentanta Manuela Neuera v bavorské Allianz Areně.

Jeden z nejlepších brankářů světa v poslední dekádě s minulostí v Schalke 04 podle německého tisku zvažuje před hlavním letním přestupovým oknem veškeré možnosti...

List Bild píše, že je Neuerova situace známá klubům po celém Starém kontinentu a jednou z prestižních značek, která projevila zájem, je právě Chelsea.

Manažer londýnského celku Frank Lampard není přesvědčen o tom, že je Španěl Kepa Arrizabalaga tou pravou dlouhodobou jedničkou a se svým realizačním týmem zvažuje možné alternativy.

Také proto v jeho hledáčku uvízl také čerstvě čtyřiatřicetiletý mistr světa z roku 2014, jenž má v Bayernu Mnichov, ve kterém už je necelých devět let, platnou smlouvu do 30. června 2021.

I když už má pokročilý fotbalový věk, specializovaný server transfermarkt.com uvádí u jeho jména stále cenu 18 milionů eur. Na tři čtyři roky služeb je to však pořád dobré.

Tím spíš, že strávil dlouhán v bundeslize celou svou dosavadní kariéru a vidina v podobě Premier League by ho reálně mohla lákat.