Žádný Lautaro, pro Barcu by měl být prioritou Neymar, radí lídrovi LaLigy Rivaldo

Žádný Lautaro, pro Barcu by měl být prioritou Neymar, radí lídrovi LaLigy Rivaldo

Jeden z velikánů barcelonské minulosti Rivaldo zastává názor, že by měl být pro katalánského giganta z Camp Nou prioritou osmadvacetiletý pařížský forvard Neymar.

Sedmačtyřicetiletý brazilský internacionál se domnívá, že má nynější lídr LaLigy dostatečnou kupní sílu, aby mohl předložit Paris Saint-Germain relevantní nabídku.

S Barcou je v poslední době spojován argentinský snajpr ve službách Interu Milán Lautaro Martínez, podle mistra světa z roku 2002 však existuje ještě o něco lepší varianta...

"Lautaro v současné době není žádné řešení. Mou prioritou pro posílení Barcelony bude vždy Neymar," přednesl bývalý středopolař Corinthians, La Coruni, AC Milán, Olympiakosu Pireus, AEK Atény či právě Barcelony, jejíž trikot oblékal v letech 1997 - 2002.

"Myslím, že se Barca musí soustředit na to, aby ho přivedla zpátky a znovu vybudovala svou dominantní ofenzivní linii, jíž se pyšnila v minulosti. Barcelona by teď měla vyvinout veškeré úsilí pro jeho zisk. Zejména když se zdá, že je vedení PSG podle všeho připraveno akceptovat realné nabídky. Takový podpis by určitě nebyl riskantní," zakončil Rivaldo.

To, že by Neymar zůstal pod Eiffelovkou tak dlouho jako dva nejlepší střelci pařížské historie Edinson Cavani a Zlatan Ibrahimovič, se opravdu nejeví reálně.