Jedno slůvko stačilo a Hazard jím shrnul celou svou první sezonu v Realu Madrid

Jedno slůvko stačilo a Hazard jím shrnul celou svou první sezonu v Realu Madrid

Eden Hazard se ničím netajil, když měl přiznat, jak bere svou první sezonu v novém působišti.

Tehdejší neodmyslitelná opora Chelsea vyměnila minulé léto svůj modrý londýnský dres za bílý madridský. Přestup to byl vskutku velkolepý, podobně ohromná byla i očekávání, ale když už přišel čas na skutky, tak došlo spíše na zklamání.

„Špatná!“ odpověděl velmi stručně Hazard na otázku, jaká byla jeho první sezona na Santiago Bernabéu. Následně to však trochu přiblížil. „Byla to sezona, kdy jsem se snažil adaptovat s novým prostředím. Suďte mě až po dvou letech,“ zmínil před novináři z deníku Marca.

S ohledem na Hazarda je třeba dodat, že k jeho smůle mu během prvního ročníku nepřálo ani zdraví, o čemž svědčí například obnovené zranění kotníku, s nímž se odletěl léčit až do Dallasu. Vše kvůli tomu, aby mohl být fit pro EURO, které je nyní odloženo.

„Bylo to pro mě opravdu obtížné. Snažil jsem se, ale zranění mě zpomalovalo. Příští rok bude nová šance a já doufám, že mi můj kotník dovolí se vrátit zpět, abych týmu mohl pomoci,“ doplnil belgický křídelník, jenž v LaLize doposud zaznamenal pouze jednu branku a jednu asistenci.