Dortmund nalepil na Sancha cenovku. Dražší je už pouze dvojice z Parku princů

Dortmund nalepil na Sancha cenovku. Dražší je už pouze dvojice z Parku princů

Letní přestupové okno se sice ještě nepřiblížilo, ale spousta klubů již teď začíná střádat plány, jak svůj tým budou moct posílit. Tím pochopitelně nejlákavějším zbožím na trhu bude mladičký křídelník, který momentálně hájí barvy Borussie Dortmund.

Jadon Sancho zaznamenal v současném ročníku Bundesligy 14 gólů a 15 asistencí, čímž dal ještě více nahlas vědět o své výjimečnosti. Zájemců o služby dvacetiletého hráče je tak pochopitelně mnoho, ti dva úplně nejvážnější se však nachází v Anglii. 

Dle bývalého norského útočníka Jana Aage Fjortofta, který v současnosti zastává funkci televizního experta na kanálu Viasport, se Dortmund s těžkým srdcem už pomalu smiřuje s tím, že o svůj útočný klenot přijde. Jako náplast na svou útěchu si vestfálský celek zvolil částku ve výši 120 milionů liber.

Případný zájemce se tedy bude muset pořádně plácnout přes kapsu. A kromě toho, že na stůl vysype astronomickou sumu, tak navíc ještě zasáhne do rekordních tabulek. Vyšší cenu měli už pouze jenom Mbappé (160 milionů liber) a Neymar (198 milionů liber). Oba nyní řádí v dresu PSG.

A jaký tým má k Sanchovi nejblíže? „Zatím to vypadá na Liverpool. K tak vysoké částce ale nesáhnou, pokud se jim podaří všechny klíčové opory udržet,“ uvedl Fjortoft. Dle anglických medií je však největším kandidátem na zisk hráče Manchester United. Uvidíme tedy, kdo bude nakonec přesnější.