Coutinhův návrat do Premier League má reálné obrysy

Coutinhův návrat do Premier League má reálné obrysy

Pokud Philippe Coutinho nedostane šanci od Barcelony, je velmi pravděpodobné, že jej od nové sezóny opět uvidíme v Premier League. Favorit na jeho získání je přitom zřejmý. 

Philippe Coutinho v Mnichově nehraje vůbec zle, Bayern si jej ale nemá v plánu ponechat. Především kvůli tomu, že by lídr německé Bundesligy musel zaplatit 120 milionů eur.

Barcelona se nicméně podle posledních zpráv spokojí i s částkou 80 milionů eur, neboť nechce mít v následujících měsících potíže s Financial Fair Play.

Co se Coutinha týče, ten upřednostňuje setrvání v Barceloně. Pokud by ale nedostal větší příležitost, jedinou možnou destinací je pro něj Premier League. Podle zpráv El Mundo Deportivo se nechce vracet do Interu Milán a neláká jej ani představa hrát v Paris St. Germain.

Favoritem číslo jedna tak je anglická Chelsea, která již podnikla první kroky k zisku sedmadvacetiletého rodáka z Ria de Janeira. Nejpravděpodobnější variantou je roční hostování s opcí na trvalý přestup. Podobnou zprávu před časem přinesl i server Diario Sport. 

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.