Peréz má jasno. V létě koupí buď Haalanda nebo Maného...

Peréz má jasno. V létě koupí buď Haalanda nebo Maného...

Real Madrid nezažívá zrovna úspěšnou sezónu. Stále je sice ve hře o titul v La Lize i v Lize mistrů, i když se vůbec neví, zda se sezóny dohrají, i přesto ale před koronavirovou pauzou Zidanova družina předváděla mizerné výkony. Hovoří se, že v létě Real Madrid posílí svůj kádr.

Po pár letech, kdy Real nebyl moc aktivní na přestupovém trhu, loni Los Blancos přivedli Edena Hazarda a Luku Joviče. Sice se jedná o superhvězdy, první sezóna jim ale nevyšla. Zatímco Hazarda trápila zranění a nikdy se nestihl dostat do formy, Jovič je v útoku Realu velmi neproduktivní a nyní má navíc problémy se zákonem, porušil totiž v Srbsku karanténu.

S Hazardem se na San Bernabeu ale počítá. Belgický křídelník předváděl dobré výkony, ale nestřílel góly. Odehrál toho kvůli zranění velmi málo a trenér Zidane i fanoušci mu věří. To ale neplatí o Jovičovi, jehož se Real po nepodařeném roce podle všeho bude chtít zbavit, zájem o srbského reprezentanta projevovala Neapol či Sevilla.

A k Benzemovi, Hazardovi a Balovi (pokud tedy neodejde) by se tak měla přidat další hvězda. A prezident Florentino Peréz, jeden z nejmocnějších mužů ve fotbale, se prý rozhodl, že Real Madrid nezakončí přestupové období, aniž by koupil kanonýra Borussie Dortmund Erlinga Haalanda nebo hvězdu Liverpoolu Sadia Maného.