Zahustel, Pulkrab i Juliš mimo Spartu pookřáli a Kováčův report směrem ke Kotalovi je pozitivní...

Zahustel, Pulkrab i Juliš mimo Spartu pookřáli a Kováčův report směrem ke Kotalovi je pozitivní...

I když je Radoslav Kováč od loňského roku patronem reprezentačního výběru do osmnácti let, stále neopustil ani Spartu, v jejíž strukturách působí již řadu let.

Byť už na Letné nedělá asistenta, v nejslavnější tuzemské značce se dokázal udržet alespoň na pozici, v rámci níž má na starosti sledování a komunikaci s hráči zapůjčenými na hostování.

V zimě opustili slavné "S" například Ondřej Zahustel (28 let), jenž se odebral do týmu Slovácka, Matěj Pulkrab (22 let), který je součástí Bohemians 1905 a Lukáš Juliš (25 let), jenž až do přerušení soutěže pálil za Sigmu Olomouc.

Všichni zmínění podle jeho slov na svých nových adresách nezklamali a jsou dostatečně vidět. I když se toho v jarní části příliš neodehrálo, konkrétně tři výše zmíněná jména se postarala o osm přesných zásahů...

"Určitě všichni pookřáli, dávají góly. Beru to hodně pozitivně," informoval na stránkách Deníku Sport bývalý český reprezentant s klubovou minulostí ve Spartaku Moskva, Basileji či West Hamu United.

Všichni opustili sparťanskou loď ještě v době, kdy velel realizačního týmu předchozí kouč Václav Jílek. "Kluci pochopili, že s nimi trenér Jílek tolik nepočítá. Uvědomili si, že jejich cestou je nyní hostování v lize," doplnil na stránkách Sportu čtyřicetiletý rodák ze Šumperka, jenž si v české lize zahrál kromě Olomouce a Sparty také za Slovan Liberec.

Jestlipak s někým z uvedených borců do budoucna počítají také Václav Kotal s Michalem Šmardou?

Třeba přijde jiná zajímavá nabídka nebo budu pokračovat v Sigmě, říká Juliš o návratu do Sparty. Proč odmítl Karvinou?