Willian si připouští zklamání, jednání s Chelsea padla. Využije zaváhání Mourinho?

Willian si připouští zklamání, jednání s Chelsea padla. Využije zaváhání Mourinho?

Jedna velká životní etapa by měla být za několik měsíců oficiálně ukončena. Willianovi v Chelsea končí aktivní smlouva a novou, která by naplnila jeho představy, mu klub prý nenabídne.

Dnes již jedenatřicetiletý brazilský záložník byl s odchodem z modré části Londýna spojován několik let v kuse. Vždy se s jeho jménem skloňovala Barcelona nebo Manchester United, vždy si jej však Chelsea dokázala udržet.

Jak ovšem plynul čas, služby i tohoto jindy zkušeného hráče přestávaly být potřeba, a tak se nenabídlo jiné řešení, než je odchod. Výstupní cesty už ale nebudou tak zvučné, jako tomu bylo v předchozích případech.

„Za pár měsíců mi končí kontrakt a jeho prodloužení je v tuto chvíli opravdu složité. Momentálně o ničem nevyjednáváme,“ prohlásil Willian, jenž se zároveň nebál odhalit, že by si přál dres Blues ještě pár chvil nosit.

„Hodlám hrát naplno až do konce sezony a poté se uvidí. Prioritou je zůstat v Premier League, vyloučit ale nemohu ani odchod do jiné soutěže,“ dodal brazilský záložník, jehož si tehdy v roce 2013 do Chelsea vybral ještě sám portugalský umělec José Mourinho. Pokud bude Willian nyní k mání zdarma, nedá se vyloučit, že tuto dvojku opět uvidíme spolu. Nyní jen v barvách Tottenhamu. 

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.