Unikátní dokument o českém šampionovi v LM se rodil z desítek hodin materiálů...

Unikátní dokument o českém šampionovi v LM se rodil z desítek hodin materiálů...
OBSAHUJE VIDEO

Další novinkou z vlastní tvorby stanice O2 TV Sport bude jedinečný sedmidílný dokument s názvem "Made in Eden". Ten připomene nezapomenutelnou cestu Slavie Praha ve fotbalové Lize mistrů UEFA. 

Fanoušci se mohou těšit na nové příběhy, emoce, exkluzivní rozhovory, atraktivní sestřihy a dostanou možnost nahlédnout do zákulisí nejprestižnější klubové soutěže. Premiérové díly budou vysílány každé pondělí od 21.00 hodin na stanicích O2 TV Sport a O2 TV Fotbal.

Tato původní dokumentární série nabídne pohled stanice O2 TV Sport na nezapomenutelný podzim v podání v pražské Slavie.

„Made in Eden je určený pro všechny fanoušky, protože bude připomínat momenty a okamžiky, které se nesmazatelně zapsaly do historie českého fotbalu. Zpracovali jsme desítky hodin materiálů, abychom v každém díle v třiceti minutách zmapovali všechny klíčové události. Například hned v prvním díle nebudou chybět vzpomínky na předkola s Ajaxem, APOELem, Kyjevem nebo Kluží," prozradil David Solnař, tiskový mluvčí O2 TV Sport.

Režie a scénáře dokumentu Made in Eden se ujali Martin Kubičík a David Sobišek. Na dramaturgické stránce se podílel Vladimír Grebennikov.