Odchod Kanea už letos? Real o nabídce uvažuje

Odchod Kanea už letos? Real o nabídce uvažuje

Ačkoliv Harry Kane potvrdil, že v Tottenhamu hodlá zůstat ještě minimálně jednu sezónu, Bílý balet má zcela jiný plán. Španělský velkoklub navíc může nabídnout zajímavé protihodnoty. 

Anglický útočník nedávno přiznal, že o odchodu z Londýna uvažuje. Rád by totiž začal vyhrávat týmové trofeje, což se mu dosud u Kohoutů nedařilo.

Jedním dechem ale Kane přiznal, že dá Tottenhamu ještě jednu šancí. José Mourinho bude v létě budovat nové základní kameny a Kane by u zrodu "nového Tottenhamu" chybět neměl. S tím ovšem nesouhlasí Real Madrid, který podle Diario Sport už pomalu chystá letní nabídku.

Kane by měl momentálně stát 150 milionů eur, předseda klubu Daniel Levy si ale představuje částku minimálně o 50 milionů eur vyšší.

 

Část financí by mohl zajistit odchod Luky Joviče. Ten se po povedených měsících ve Frankfurtu ve Španělsku neprosadil a v létě si bude hledat nové angažmá. Jedním ze zájemců je Neapol, která údajně může nabídnout požadovaných 50 milionů eur.

Další variantou ale může být výměna. V Anglii se spekulovalo, že by právě Jovič zamířil ke Kohoutům, Bílý balet by poté mohl nabídnout i bývalého kanonýra Spurs Garetha Balea. Ten je totiž v podobné situaci jako srbský útočník. Tím pádem by se finanční kompenzace výrazně snížila. 

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.