Rosický o průměrné Spartě: Trvá to už dlouho, ale ze dne na den to nezměníme. Ono se to zase otočí

Rosický o průměrné Spartě: Trvá to už dlouho, ale ze dne na den to nezměníme. Ono se to zase otočí

"Malý Mozart" Tomáš Rosický už řídí sportovní stránku Sparty z pozice sportovního ředitele zhruba patnáct měsíců. Za tu dobu si ovšem příliš radosti na Letné neužil a je to pochopitelné...

Nejslavnější tuzemská značka se v prvoligové tabulce nalézá až na velmi nelichotivé deváté pozici a pakliže by se ročník Fortuna:ligy ukončil předčasně, bylo by to i umístění konečné, což se slavnému "S" nepřihodilo pořádně dlouhou dobu...

"Sparta je poslední dobou neúspěšná, trvá to už dlouho, ale ze dne na den to nezměníme. Ono se to zase otočí," zůstal optimistou "Rosa", jehož stanovisko publikoval server idnes.cz.

V nouzovém stavu střídá dojíždění do své kanceláře v Generali aréně s home-officem v Šestajovicích. "Každodenní práce s hráči, s trenérem, to mi chybí," přiznal bývalý znamenitý středopolař Borussie Dortmund či Arsenalu, jehož slova vyšla na portálu idnes.cz.

Sám je zastáncem toho, aby se sezona dohrála i před prázdnými tribunami. "Pokud to aspoň trochu půjde, tak odehrát zápasy alespoň bez lidí a přenášet je v televizi," zakončil na webu idnes.cz devětatřicetiletý funkcionář, jenž zůstává v úzkém kontaktu s trenérskou dvojicí Václav Kotal a Michal Šmarda.

SPARTA JEDNALA I SE SKUHRAVÝM, JEHOŽ NADCHL ROSICKÝ: NECHÁPU NÁZORY, ŽE NENÍ MUŽEM NA SVÉM MÍSTĚ