Bude se loučit s Emirates Stadium? Monchi láká Bellerína do LaLigy

Bude se loučit s Emirates Stadium? Monchi láká Bellerína do LaLigy

Sportovní ředitel Sevilly Monchi by rád přivedl čerstvě pětadvacetiletého španělského beka ve službách Arsenalu Héctora Bellerína zpět do rodné země.

Vedoucí sportovního úseku značky z Andalusie si stanovil cíl, že musí najít náhradu za pětatřicetiletého veterána Jesúse Navase a list Mundo Deportivo píše, že hlavním cílem se zdá být právě bývalý zadák Watfordu.

Bellerín prošel katalánskou akademií La Masia, ovšem jako teenager neodolal pokušení pláchnout do Premier League a aktuálně je i ve svém věku mezi služebně nejstaršími hráči Gunners z Emirates Stadium.

Monchi doufá, že se mu podaří Bellerína přesvědčit k návratu na Pyrenejský poloostrov a jedním z argumentů má být i to, že bude mít se Sevillou větší šanci na pravidelnou Ligu mistrů než s Arsenalem.

Uznávaný obránce, jenž toho v této přerušené kvůli zranění mnoho neodehrál a dokonce si kvůli rozehraní připsal dva starty i za rezervu Arsenalu, je dobře známý i bývalému kouči španělské reprezentace Julenu Lopeteguiovi.

V áčku, ve kterém se příliš neohřál, s ním sice nepracoval, leč vedl na mezinárodních kolbištích na mládežnické úrovni...

P.S.: Do řady by se mělo kromě zaměstnavatele Tomáše Vaclíka postavit také Atlético Madrid.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.