Drobný o Spartě: Sivok by mohl s Rosickým vytvořit silný manažerský tandem a do dvou let by na Letné zase slavili titul

Drobný o Spartě: Sivok by mohl s Rosickým vytvořit silný manažerský tandem a do dvou let by na Letné zase slavili titul

Čtyřicetiletý brankářský veterán Jaroslav Drobný sice před nějakou dobou kritizoval jisté lidi Dynama, ale na Střeleckém ostrově má samozřejmě i své oblíbence, na které nedá dopustit. 

A mezi ty patří jak hlavní trenér David Horejš, tak exreprezentační stoper Tomáš Sivok, jenž ovšem anoncoval letní ukončení kariéry.

Sám uvažuje o tom, že si svou profi dráhu ještě o jednu sezonu prodlouží. Částečně by mu rozhodování usnadnila i skutečnost, kdyby na jihu země dále pokračovala zmíněná dvojice...

"Oba už přerostli provinční klub, jakým Dynamo je. Horejš si během této sezony udělal trenérské jméno a mohl by ho oslovit jiný ambicióznější ligový klub," předpověděl v interview pro gol.cz velezkušený strážce svatyně.

Sivokovi, jenž nedávno usiloval o koupi jihočeské značky a který je spojován s funkcionářskou rolí v letenském S", pak věští dobré časy i po samotné hráčské kariéře.

"Sivok má v srdci kromě Dynama taky Spartu, které fandíme i my s tátou, s nímž jsem jako kluk jezdíval na Letnou. Kdyby ho majitel Sparty pan Křetínský oslovil, myslím si, že by s Rosou vytvořili silný manažerský tandem a troufnu si tvrdit, že do dvou let by na Letné zase slavili titul!," doplnil na gol.cz exbrankář Panioniosu, Fulhamu, Den Haagu, Ipswiche, Herthy, Bochumi Werderu či Düsseldorfu, jenž se vrátil do nejvyšší tuzemské soutěže ve druhé polovině loňského roku.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.