Beneš o Pilařovi: Jsme lidi, není nutné kvůli jedné věci na člověka zanevřít a hodit ho přes palubu

Beneš o Pilařovi:  Jsme lidi, není nutné kvůli jedné věci na člověka zanevřít a hodit ho přes palubu

Pamatujete na závěr podzimní části, kdy dorazili na tiskovou konferenci všichni hráči Sigmy Olomouc, kteří veřejně vystoupili proti Václavu Pilařovi a naopak se postavili za hlavního trenéra Radoslava Látala?

To vše už je minulost, protože explzeňský štírek, jenž měl původně odejít, dostal na Andrově stadionu během zimní přestávky druhou šanci a Hanou neopustil.

Jak vše vidí s odstupem času jednatřicetiletý kapitán olomouckého souboru Vít Beneš? "Na tom, že přijdeme na tiskovku, se shodlo několik lidí. Víme, co bylo, jak to bylo. Nám Vencovo vyjádření do novin přišlo nefér a takhle jsme zareagovali," osvětlil na serveru idnes.cz bývalý zadák Jablonce.

Veřejnost však tehdy dotyčný krok příliš nekvitovala. "Vždycky jsou dva tábory. Lidé neznají celou pravdu. My víme, jak to vypadalo u nás vevnitř v kabině, v klubu. Osmdesát procent lidí to netuší," pokračoval na idnes.cz defenzivní specialista se zkušenostmi z Maďarska, který už se v listopadu nechtěl babrat, protože se to stalo v šatně.

S tím, že je jeho vrstevník s bundesligovou minulostí opět jeho spoluhráčem, nemá problém. Kabina přijala jeho návrat do dění áčka bez problémů. "Těžko říct, jestli to někoho vzalo víc. Venca má svou kvalitu a co bylo, bylo. Jsme lidi, není nutné kvůli jedné věci na člověka zanevřít a hodit ho přes palubu. Stalo se to, proběhly nějaké kroky, vrátil se, je členem týmu. To je celé," zakončil na portálu idnes.cz ostřílený střední obránce, jenž nastupuje ve středové dvojici po boku Václava Jemelky.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.