Real našel v Leicesteru možného nástupce Modriče. Vyfoukne ho Manchesteru United?

Real našel v Leicesteru možného nástupce Modriče. Vyfoukne ho Manchesteru United?

Třináctinásobný šampion Ligy mistrů z madridského San Bernabéua má zájem o to, aby přivedl do španělské metropole hvězdu Leicesteru City Jamese Maddisona, který hraje nejvyšší anglickou soutěž teprve druhým rokem.

Až do přerušení Premier League však podával třiadvacetiletý záložník na King Power Stadium vynikající výkony a jen tím potvrdil status jednoho z nejlépe útočících středových hráčů na ostrovech.

Renomovaný středopolař, který prošel také Norwichem, Aberdeenem či Coventry, je už řadu týdnů spojován s Manchesterem United, jenže ten je v nynější tabulce až pátý a hrozí mu sezona bez Ligy mistrů, která by se naopak momentálně třetích Lišek týkala...

Médium Don Balon navíc přineslo informaci, že by se do všeho mohli vložit právě Los Blancos, kteří hledají dlouhodobou náhradu za stárnoucího chorvatského špílmachra Luku Modriče, jenž oslaví za pár měsíců již pětatřicáté narozeniny.

Bílý balet by mohl za reprezentanta Albionu nabídnout přibližně 80 milionů eur. Vedení Leicesteru si sice představuje sumu okolo 100 milionů eur, ale nepochybně ještě půjde jednat...

Devět jmen, které má na svém seznamu přání manažer Manchesteru United

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.