Na jihu Čech registrují zvýšený zájem o opory Dynama. Kdo všechno má novou smlouvu?

Na jihu Čech registrují zvýšený zájem o opory Dynama. Kdo všechno má novou smlouvu?

Těsně před propuknutím koronavirové krize si jihočeský nováček ze Střeleckého ostrova pojistil novými kontrakty záložníka Patrika Brandnera i obránce Pavla Nováka, který už si za svůj celek připsal ve dvou nejvyšších soutěžích přes 200 startů. Oba si na současné adrese plácli do června 2022.

"Novou smlouvu v Dynamu považuji za odměnu za svou práci. Zájmu vedení klubu o mou maličkost si neskutečně vážím a budu dělat vše, co bude v mých silách, abych Dynamu důvěru vrátil na hřišti," vzkázal autor pěti branek a stejného počtu asistencí z letošního ročníku Brandner.

V polovině dubna se k dvojici z Dynama přidali také další důležití členové kádru trenéra Davida Horejše, a sice Matej Mršič a Lukáš Havel. Jen s tím rozdílem, že se klubu upsali ještě o sezonu déle, a to do června 2023.

"Jsem šťastný, že v klubu mohu nadále působit. Dynamu děkuji za důvěru a vždy se budu snažit, abychom hráli co nejlépe a abychom v sezoně po skončení pandemie skončili nejhůře v první šestce," nechal se slyšet na stránkách dynamocb.cz chorvatský křídelník Mršič.

Vše se děje kvůli tomu, že se na přestupovém trhu zvýšil zájem o fotbalisty aktuálně osmých Českých Budějovic a vedení tak nechce ponechat nic náhodě. Velká poptávka je zejména po nejproduktivnějším obránci celé Fortuna:ligy se šesti brankami Havlovi.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.