Yilmaz: Moc rád bych v Příbrami předvedl to nejlepší, co ve mně je. Věřím, že tu vydržím dlouho

Yilmaz: Moc rád bych v Příbrami předvedl to nejlepší, co ve mně je. Věřím, že tu vydržím dlouho

Dvaatřicetiletý turecký středopolař Aydin Yilmaz je čtyřnásobným vítězem Süper Lig, s tím, že až dosud strávil celou svou profesionální kariéru v rodné zemi.

Kromě Galatasaray Istanbul oblékal také trikoty Sakaryasporu, Demirsporu, Kasimpasy, Eskisehirsporu a Istanbul Basaksehiru a Příbram, za kterou však kvůli zranění na jaře nenastoupil, je jeho první zahraniční misí.

Na Karanténu se sice vrátil do Turecka, kde si poctivě plnil venkovní i domácí cvičení, ale pomalu se začíná připravovat na návrat do normálního procesu...

"Každý den si píšeme o tréninkovém plánu pro celou skupinu. Ze spoluhráčů jsem nejčastěji v kontaktu s Filipem Zorvanem," ozřejmil v interview pro web fkpribram.cz velezkušený záložník.

Zatím to vypadá, že se Fortuna:liga dohraje, což kvituje. "Chtějí, aby se v červnu začalo hrát ve více zemích a netýká se to jen fotbalu. Potřebujeme se vrátit k normálnímu životu, ovšem lidské životy jsou důležitější než všechno ostatní. Osobně bych chtěl, aby se hrálo," pokračoval Yilmaz, jenž šel naposledy do akce ve druhé půlce listopadu loňského roku.

A jak se těší na poslední celek české ligy, který nově převzal Pavel Horváth? "Já jsem moc rád, že jsem v klubu. I za tu krátkou chvíli jsem si v klubu zvykl a líbí se mi tu. Moc rád bych v Příbrami předvedl to nejlepší, co ve mně je. Věřím, že tu vydržím dlouho," uzavřel na fkpribram.cz kolega Škody, Slepičky či Rezka.