Tragická smrt mladého fotbalisty během individuálního tréninku

Tragická smrt mladého fotbalisty během individuálního tréninku

Ruský fotbal smutní. Ve věku 22 let nečekaně zemřel ruský fotbalista Innokentij Samochvalov. Mladý obránce hrál ze rezervní tým Lokomotivu Moskva.

Samochvalov zkolaboval na individuálním tréninku a lékařům se ho už nepodařilo zachránit. O jeho úmrtí informoval jeho klub Lokomotiv Moskva, píše aktualne.cz.

Trener Alexandr Grišin uvedl, že příčinou bylo selhání srdce. Samochvalov hrál minulé dvě sezóny za B-tým Lokomotivu ve třetí ruské lize. Byl odchovancem Lokomotivu a v roce 2016 získal juniorský ruský ligový titul.

I v Rusku se fotbalisté připravují několik týdnů individuálně. Ligu mají zatím přerušenou do konce května.

Tragických smrtí fotbalistů je bohužel hodně. Minulý rok zemřel ve 28 letech při tragické autonehodě reprezentant Josef Šural. Bývalý sparťan se spolu s dalšími hráči vracel z ligového zápasu a nepřežil nehodu minibusu.

Minulý rok na konci ledna svět obletěla strašná zpráva o úmrtí Emiliana Saly, ten se stal obětí leteckého neštěstí. Rovněž osmadvacetiletý útočník před havárií přestoupil z Nantes do Cardiffu, tam už nedoletěl. Letadlo se ztratilo nedaleko Normanských ostrovů. Tam poté vyšetřovatelé našli letoun a těla pilota i fotbalisty.