Zavadil naposiloval koleno a cítí se dobře nachystaný: Když stíhám, byla by škoda končit

Zavadil naposiloval koleno a cítí se dobře nachystaný: Když stíhám, byla by škoda končit
OBSAHUJE VIDEO

Nejstaršímu hráči Fortuna:ligy Pavlu Zavadilovi z Opavy bude na konci tohoto měsíce již dvaačtyřicet. Protože slezský tým nyní nemůže do šatny, bude se to v hráčském kádru vůbec slavit?

"Teď to spíše vypadá na nějaký kabanos na ohni. Nevím, třeba se věci nějak pohnou, nebo to o pár dní odložím. Ale klukům určitě něco nachystám," ozřejmil v interview pro sport.cz velezkušený středopolař.

Na jeho profi kariéře by se nic měnit nemělo ani v nadcházející sezoně 2020/2021. "Jo, cítím se dobře. Pauza mi pomohla k tomu, že jsem snad stoprocentně doléčil zraněné koleno. Zase jsem to trošku naposiloval a cítím se dobře nachystaný. Chtěl bych ještě sezonu pokračovat. Když stíhám, tak by byla škoda končit," nechal se slyšet hráč se zkušenostmi z řecké, izraelské i švédské nejvyšší soutěže, jehož citoval portál sport.cz.

Pokud jde o nový kontrakt, to, že momentálně patnáctému týmu tabulky hrozí sestup, se v jednáních vůbec nezohledňuje. "O něčem diskutujeme. Řekli jsme si, že se sejdeme, abychom to nějak finalizovali. Myslím, že je to na dobré cestě. Zároveň věřím, že se v lize zachráníme. Snažím se být pozitivní, proto jsme o případném sestupu vůbec nemluvili," uzavřel na sport.cz Zavadil, jenž byl těsně po miléniu také součástí Sparty, ale příliš dlouho v ní nevydržel.