Začínají Bolkovi těžší časy? Karviná odměnila mladou brankářskou naději novou smlouvou

Začínají Bolkovi těžší časy? Karviná odměnila mladou brankářskou naději novou smlouvou

Pod jarním vzestupem aktuálně třinácté Karviné byl podepsán i velezkušený brankář Petr Bolek, jenž však může být z pozice jedničky MFK brzy vytlačen novou klubovou nadějí...

Dvacetiletý Vladimír Neuman, který debutoval v první lize v úvodu března těsně před přerušením soutěže a proti Příbrami se mu podařilo udržet čisté konto, navíc podepsal s klubem novou smlouvu.

"Ve Vláďovi vidíme velkou perspektivu, proto jsme měli zájem o to, aby svoji nejbližší budoucnost spojil s námi. Věříme, že bude dál na sobě pracovat a makat," pronesl na webu mfkkarvina.cz sportovní ředitel Lubomír Vlk.

"O nové smlouvě jsme se s vedením klubu bavili už předtím. Jsem rád, že mi klub nabídl novou smlouvu. Jsem rád za to, jak to dopadlo. Super premiéra! Škoda, že se soutěž následně přerušila, asi bych chytal i derby v Opavě," uvedl sám perspektivní strážce svatyně.

Hlavnímu trenéra Juraje Jarábka se mu podařilo přesvědčit již v rámci zimního soustředění v Turecku. "Osud tomu asi nakonec chtěl, že se na konci třetího jarního utkání zranil Péťa Bolek a Vláďa šel do brány v důležitém zápase proti Příbrami, který zvládl moc dobře. Je to talentovaný kluk, stále ještě na začátku dlouhé cesty. Ale musím ho hodnotit jen pozitivně," uzavřel na mfkkarvina.cz šéf karvinské lavičky.