Jak dopadl střet Myšičkova souboru s výběrem trenéra Klusáčka? Komentovali Bosák a Šmicer

Jak dopadl střet Myšičkova souboru s výběrem trenéra Klusáčka? Komentovali Bosák a Šmicer
OBSAHUJE VIDEO

Od poslední dubnové neděle je k dispozici online atraktivní střet dvou prvoligových značek ze dvou různých oborů.

V přátelském karanténním utkání ve virtuálním Ďolíčku, jehož komentování si vzal na starost tandem Jaromír Bosák a Vladimír Šmicer, totiž změřili síly hráči Bohemians Praha 1905 a herci z Dejvického Divadla.

Soupiska kádru, jemuž velí tandem Luděk Klusáček a Erich Brabec, je fotbalovým příznivcům známá.

Kdo se však pral v dresu herců, jejichž trenérem byl Martin Myšička? Kupříkladu Kubařová, Neužil, Issová, Krobotová, Babčáková, Plesl, Polívka, Čermák, Melíšková, Šimčík a samozřejmě kapitánskou páskou opředený Trojan.

"Jsem přesvědčený, že se všichni diváci budou skvěle bavit. Nejen u umění herců, ale také fotbalistů. Jen Hynkovi Čermákovi jsme nemohli vysvětlit, co vlastně fotbal je a proč se to vůbec hraje," uvedl zmíněný pětapadesátiletý rodák z Prahy, jehož pomohla proslavit role ve filmu "Samotáři".

A jak se mu po remízovém výsledku líbil výkon soupeřů? "Největší problémy nám dělal Daniel Krch, Dostál a to, co předvedl Pulkrab... Opravdu neuvěřitelný, je v něm velký potenciál," chválil Trojan.

Z výtěžku bude v současné době době podpořena nejen kultura (Herecká asociace) a sport (vršovičtí Klokani), ale také zdravotnictví (Nemocnice na Františku).

Když si zakoupíte lístek, získáte unikátní přístupový kód a internetový odkaz, na němž najdete video z dotyčného netradičního klání. Počet vstupenek na jednu osobu je neomezený. Vše záleží pouze na vaší chutí podpořit.

VSTUPENKU K VIDEU ZÍSKÁTE TADY...