Mašek se uzdravil velmi rychle a Webera žádá o druhou šanci: Chci se prosadit v Boleslavi

Mašek se uzdravil velmi rychle a Webera žádá o druhou šanci: Chci se prosadit v Boleslavi

Čtyřiadvacetiletý středopolař Dominik Mašek byl bez fotbalu od závěru října loňského roku, co si v ligovém utkání Zlín - Příbram přetrhl zkřízený vaz v koleni.

Za normálních okolností by už měl exklokan po sezoně. Protože se však ročník 2019/2020 stále může dohrát, jeho šance, že se ještě zapojí do prvoligového dění, rozhodně žije...

"Moc jsem nezameškal a tím, jak se teď trénuje, můžu dohnat manko, které jsem měl. Je trochu blbý to tak říct, ale současná situace mi spíš nahrála. Jednoznačně v to doufám. Ještě je dost času. Kdyby se mělo začít okolo 8. června, myslím, že budu připravený. Když to tak bude, věřím, že nějaké zápasy stihnu. Uvidíme, jak na tom budu s formou a po fotbalové stránce, ale myslím si, že bych se do toho měl dostat a ještě v téhle sezoně nastoupit," uvedl na stránkách Sportu kmenový hráč Mladé Boleslavi, do které se z kádru Ševců vrátil.

Jeho návrat byl rychlý. Pět měsíců po operaci už je na hřišti. "Léčba probíhá výborně. Koleno drží, jsem velmi spokojený, jak to jde a dělám prakticky všechno. Musím to zaklepat a říct, že se moje tělo vždy rychle hojilo. Teď to bylo stejné. Absolvuji všechno. Silové věci, rychlostní cvičení, práce s míče, kombinace, střelba – všechno zvládám," pochvaloval si na stránkách iSport.cz odchovanec Příbrami.

Zatímco sezonu začal ve Zlíně, dohrát by ji mohl právě ve městě automobilů, kam se vrátil po předčasném ukončení hostování a znovu tak konkuruje Budínského, Matějovskému a spol. "Teď už je zranění skoro za mnou, takže se soustředím na to, co bude. Chci se prosadit v Boleslavi," vzkázal kouči Weberovi Mašek, jenž jako mladík prošel německým Hamburkem i nizozemským Cambuurem.