Nový útočník pro Liverpool? K řece Mersey má blízko nigerijský střelec, který jako teenager neuspěl v bundeslize

Nový útočník pro Liverpool? K řece Mersey má blízko nigerijský střelec, který jako teenager neuspěl v bundeslize

Zatímco Arsenal údajně podal nabídku na ghanského záložníka Atlétika Madrid Thomase Parteye, za něhož má údajně nabízet až 43 milionů liber, Liverpool je blízko posile do ofenzivní řady.

Reds, kteří jsou vehementně spojováni také s Timo Wernerem z Red Bullu Lipsko, by mohl podle informací footmercato.com posílit jednadvacetiletý nigerijský útočník Victor Osimhen.

Rodál z Lagosu, jenž při svém loňském přesunu do Ligue 1 vyšel na 12 milionů eur, o sobě dává řádně vědět již dvě sezony a předtím, než střílel branky za Olympique Lille (v čerstvě ukončeném ročníku zaznamenal 18 soutěžních tref), tak činil v barvách belgického Sportingu Charleroi.

Mladík, který má na svém kontě dvě zlaté medaile z mládežnických šampionátů, přitom startoval svou kariéru na Starém kontinentu v bundesligovém Wolfsburgu, což mu ovšem nesedlo a po čtrnácti bundesligových startech za áčko Vlků se poroučel jinam.

Nyní už je ovšem kolega zkušeného Loica Rémyho zcela v jiné pozici a kromě Reds z města Beatles zajímá jak některé italské značky, tak další účastníky Premier League Leicester City a Chelsea.