Zdrží se Lvíče v Peltově království pouhý rok? Holík je údajně zajímavý pro Spartu

Zdrží se  Lvíče v Peltově království pouhý rok? Holík je údajně zajímavý pro Spartu

Tuzemské profesionální prostředí eviduje k tomuto datu dva Holíky. Zatímco sedmadvacetiletý záložník Lukáš patří druholigové Dukle, o šest let mladší Libor hájí od startu nyní přerušené sezony barvy prvoligového Jablonce.

Otázkou ovšem je, jak dlouho se na severočeské Střelnici zdrží, protože kolem něj v rámci domácího kolbiště krouží i renomovanější značky než je zelenobílý klub, jemuž z trenérské lavičky velí "plukovník" Petr Rada.

Mládežnický reprezentant Česka, jenž hrál za svou rodnou zemi v kategorii do sedmnácti i devatenácti let a pod Karlem Krejčím nasbíral v nynější jednadvacítce již pět startů, se zdá být zajímavý také pro Spartu.

Zatímco Viktoria Plzeň si tento týden pojistila služby exletenského Matěje Hybše, slavné "S" by se mohlo obrátit právě na brzy dvaadvacetiletého Holíka, jenž by mohl zapadnout do představ Václava Kotala, který rád sází na mladé a rychle hrající pušky.

Záležet bude na stanovisku majitele Jablonce Miroslava Pelty, který má však se Spartou nadstandardní vztahy, Daniela Křetínského respektuje a s jejím sportovním ředitelem Tomášem Rosickým by určitě neváhal jednat. V minulosti už navíc nyní třetí tým Fortuna:ligy na Prahu 7 pár hráčů pustil.

Mladík, jenž dosáhl v přerušené sezoně za svůj nový klub na šestadvacet soutěžních startů, má za sebou pestrou minulost a k poprvé byl nominován k prvoligovému utkání již na podzim roku 2015. Od té doby prošel kromě Slavie také Karvinou, Zlínem a Vysočinou Jihlava.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.