Real nebo Barcelona? Taková nabídka by se jen těžce odmítala, přiznává zářívá ofenzivní hvězda Wolves

Real nebo Barcelona? Taková nabídka by se jen těžce odmítala, přiznává zářívá ofenzivní hvězda Wolves

Ve Wolverhamptonu se Raúl Jiménez tváří celkem spokojeně, přesto kdyby mohl, tak by se nebránil přesunu do španělské LaLigy. 

Raúl Jiménez je po skvělém angažmá v Benfice spokojen i na Ostrovech, letos v dresu Wolvesu nasázel již dvaadvacet branek a v posledních týdnech se spekuluje o jeho přesunu k velkoklubu.

V dubnu Daily Star informoval o zájmu Arsenalu, Manchesteru United a Realu Madrid. A sám útočník přiznává, že zájemců je podle spekulací čím dál více.

"Zjišťuji vše prostřednictvím sociálních médií. Už mě posílali do Realu Madrid, Chelsea, Manchesteru United, Arsenalu a každý den vyjde nový tým, který mě chce podepsat," řekl Jiménez pro ESPN Deportes.

"Musím být v klidu. Pokud se o mně mluví, je to proto, že dělám věci dobře. Chci pokračovat v Anglii, jsem šťastný, přizpůsobil jsem se lize a líbí se mi myšlenka zůstat v Premier League," podotkl Jiménez, který by ale jen těžko odmítal zájem Barcelony a Realu Madrid.

"Když mi řeknete, že zítra přijde nabídku od Realu nebo Barcelony, je zřejmé, že takovou příležitost nemohu nechat uniknout. Ale pokud zůstanu ve Wolves, budu bojovat o Ligu mistrů a další důležité věci. Boj o titul se stále jeví jako obtížný, ale jsme v TOP 16 v Evropské lize. Myslím, že to bylo správné rozhodnutí sem dorazit a nelituji toho," prozradil osmadvacetiletý útočník, který před angažmá v Benfice rok působil v madridském Atlétiku.

Tam mu ale angažmá nevyšlo. Od začátku nastoupil jen do čtyř duelů a připsal si jedinou branku. Nyní je ale šťastný v Anglii. "S Wolvesem bojujeme o Ligu mistrů, jsem důležitým hráčem pro fanoušky i pro tým. Nezavírám žádné dveře, jsem otevřený všemu, co přijde. Ale momentálně nemám nic, kvůli čemu bych nemohl spát," doplnil Mexičan. 

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.