Sparťanská rezerva se rozrostla o dva nové přírůstky. Které cizince Horňák vítal na Strahově?

Sparťanská rezerva se rozrostla o dva nové přírůstky. Které cizince Horňák vítal na Strahově?

Trenér Michal Horňák se před pár měsíci přesunul ke sparťanskému béčku, ovšem s rezervou stihl pouze jeden duel ČFL a tento týden přivítal své ovečky na strahovské ploše po necelých dvou měsících.

Z návratu na hřiště měl neskrývanou radost. "Přestávka byla dlouhá, přeci jen tak dlouhá není ani dovolená po sezóně. Na hráčích bylo od první chvíle vidět, jak se těší na hřiště a na kolektiv týmu. Trénujeme hodně s míčem, což se jistě hráčům líbí, ale zároveň jsme nároční. Zároveň je na hráčích vidět elán a že jsou na tréninku rádi," citoval web sparta.cz slova vicemistra Evropy z roku 1996.

Jaké má s předním mužstvem České fotbalové ligy nejbližší plány? "Až do čtvrtka budeme trénovat po skupinách a od příštího týdne, pokud nedojde k zásadní změně a budeme moci trénovat komplet, budeme nadále trénovat a pokusíme se naplánovat i přátelská utkání. Chceme totiž, aby naši hráči hráli a nejlépe dvakrát týdně, pokud seženeme soupeře," ozřejmil čerstvě padesátiletý odborník.

Ve svém kádru, jemuž velí kapitán Lukáš Vácha, přivítal někdejší zadák Lasku Linec i dva dorostence Iva Gelashviliho (19 let, Gruzie, střední obránce) a Michala Szewieczeka (19 let, Polsko, pravý bek), s tím, že brzy by je mohli následovat i další...

"S trenérem Kopáňkem jsme se prozatím dohodli na této dvojici. Od příštího týdne by se však měli přidat i další hráči a doplnit kádr béčka," zakončil na sparta.cz majitel sedmi českých a tří československých titulů, které nasbíral od roku 1989 do roku 2001.