Ďuriš bojuje o svůj první kyperský titul, ale už je o něj zájem i jinde...

Ďuriš bojuje o svůj první kyperský titul, ale už je o něj zájem i jinde...

Do portfolia agenta Pavla Zíka nepatří ze známých slovenských hráčů pouze Martin Dúbravka, ale i Ján Greguš, Patrik Hrošovský či Michal Ďuriš, jehož zná české publikum zejména díky službám pro Viktorii Plzeň.

Jak se mají jeho klienti v průběhu koronavirové krize? "Všeobecně dobře. Věřím, že nám udělají ještě hodně radosti," nechal se slyšet na serveru sport.sk ostřílený hráčský manažer.

"Greguš je jednou z hvězd Minnesoty, v Americe je spokojený," pronesl na adresu bývalého záložníka Baníku Ostrava či Jablonce Zíka, jehož vyjádření si lze přečíst na sport.sk.

"Hrošovský se má v Belgii fajn, momentálně se koncentruje na rodinné záležitosti," připomněl ukončenou First Division A Zíka.

A co jednatřicetiletý rodák z Uherského Hradiště, který působí od úvodu roku 2018 v kyperském celku Anorthosis Larnaka, se kterým se až do přerušení 1. Division pral o první místo? "Ďuriš hraje za špičkový kyperský klub, ale je o něj zájem také jinde," uzavřel na sport.sk Zíka.

Anorthosis si pořídil Ďuriše z ruského Orenburgu za 600 tisíc eur, což je mimochodem stejná suma, za kterou ho do Ruska prodávala Plzeň. V nejvyšší kyperské soutěži zatím skóroval sedmadvacetkrát a potřeboval na to 63 vystoupení.