Budoucnost Zlatana na San Siru? To ví pouze sám Švéd

Budoucnost Zlatana na San Siru? To ví pouze sám Švéd

Itálie opět vítá Zlatana. V Itálii budou týmové tréninky možné od 18. května a navzdory spekulacím se do AC vrací i Ibrahimovic, ten však prvně bude muset absolvovat čtrnáctidenní karanténu.

Švédský útočník z Itálie odletěl do svého rodného Švédska v polovině března, hned jak byla Serie A přerušena. Ibrahimovic mohl doma trénovat i se stockholmským klubem Hammarby i kvůli tomu, že tam nedávno koupil čtvrtinový podíl. Ve Švédsku je zákaz shromažďování až nad 50 osob, a tak Ibrahimovic mohl v poklidu trénovat.

Trenér Hammarby dokonce prohlásil, že by si Zlatana v týmu strašně přál a mohl by hrát, kde by švédský obr chtěl. Sám Švéd už naznačil, že s AC už kontrakt neprodlouží, a tak angažmá v Hammarby je otevřené.

„To ví pouze Zlatan. Nic takového neřekl a není to tak, že bych mu potřeboval říct, že ho tady chceme,“ uvedl deníku Expressen sportovní manažer Hammarby Jesper Jansson, jehož slova citoval idnes.cz.

Zlatan končit určitě nehodlá. „Mám smlouvu s AC Milán. Uvidíme, jak to tam skončí. Jestli to skončí. Chci hrát fotbal tak dlouho, jak to jen půjde,“ řekl osmatřicetiletý útočník pro švédskou televizi DPlay.