Překvapivé odhalení: Tuto hvězdu PSG Zlatan z duše nenáviděl!

Překvapivé odhalení: Tuto hvězdu PSG Zlatan z duše nenáviděl!

Bůh, anebo ďábel? Názory na excentrického útočníka Zlatana Ibrahimoviče se různí, jisté ale je, že vyjít s ním není úplně jednoduchá věc. Nyní vyšlo najevo, že jednoho - dosud utajeného - nepřítele si našel i při angažmá ve francouzském PSG. A rozhodně jde o zajímavé jméno! Podle vyjádření Zlatanova bývalého spoluhráče z Los Angeles Galaxy totiž slavný Švéd nemohl vystát svého ofenzivního parťáka Edinsona Cavaniho!

Když se na jednom smetišti sejdou dva kohouti, většinou z toho nevzejde nic dobrého. A stejná situace nastala i v PSG, když tam vedle sebe válely ofenzivní hvězdy Zlatan Ibrahimovič a Edinson Cavani. Na hřišti si oba ostřílení borci sice dokázali vyhovět, mimo něj to však bylo o poznání horší.

Tedy aspoň podle vyjádření francouzského obránce Michäela Cianiho, jenž se Zlatanem potkal v dresu Los Angeles Galaxy. A jelikož měl k němu celkem blízko, švédský fenomén mu prozradil několik pikantností.

„Mluvili jsme o jeho působení v PSG a Zlatan mi řekl, že s trenérem Laurentem Blancem neměl žádný problém. Za svou kariéru prý ale nenáviděl tři nebo čtyři hráče a jedním z nich byl Edinson Cavani. Když jste patřili mezi Cavaniho přátele, Ibra vás neměl rád. Protože buď jste se Zlatanem, nebo proti němu,“ prozradil Ciani.

Cavani se tak přiřadil na seznam, na kterém už figurují třeba trenér Pep Guardiola nebo záložník Frederik Ljungberg. S prvně jmenovaným se Zlatan potkal v Barceloně a jejich vztah byl tak vypjatý, že útočník svému kouči vulgárně nadával přímo v šatně, kde ho přede všemi označil za nulu a nýmanda. Ljungbergovi zase nemohl přijít na jméno v Ajaxu i švédské reprezentaci, kde byl podle něj nejdivnějším spoluhráčem ze všech.