Arsenal informoval Řím, kolik si žádá za produktivního Mkhitaryana

Arsenal informoval Řím, kolik si žádá za produktivního Mkhitaryana

Jednatřicetiletý arménský reprezentant Henrikh Mkhitaryan, jenž byl v této přerušené sezoně zapůjčen Arsenalem na římský Olympijský stadion, neměl v Serii A vůbec špatná čísla.

I přesto, že figuroval v základní sestavě Vlků z věčného města pouze v osmi případech, si na své konto připsal šest přesných zásahů a během 813 poskytnutých minut navíc přidal další tři gólové asistence.

Během léta by se měl rodák z Jerevanu vrátit opět do Lonýna, alespoň papíroě. Leč pokud si ho bude chtít AS Řím pořídit natrvalo, Kanonýři z Emirates Stadium se tomu bránit nebudou...

Ofenzivní univerzál s minulostí v Šachtaru Doněck, Manhcesteru United i Borussii Dortmund však má na sobě nalepenou cenovnku 17 milionů eur. Přesně tolik Arsenal požaduje a za menší sumu ho na Apeninský poloostro neuvolní.

Momentálně pátý tým italské ligy sice před časem avizoval, že ho čeká šetření a že se budou zavádět platové stropy, tak produktivní tvář se zřejmě pokusí ulovit stůj co stůj.

Šikovný Mkhitaryan by navíc o sobě mohl dávat na italské půdě mnohem déle než na ostrovech. Velmi důležitý bude v tomto směru i názor a vliv hlavního trenéra, jímž je od loňského léta Paul Fonseca.

Barca už si téměř plácla s Pjaničem. Koho z Camp Nou by naopak bral Juventus?