Když mi teď dáš míč, nedostanu ho hned pod kontrolu, přiznal po těžké karanténě Balotelli

Když mi teď dáš míč, nedostanu ho hned pod kontrolu, přiznal po těžké karanténě Balotelli

Jak prožíval nedávnou přísnou karanténu devětadvacetiletý forvard Brescie Mario Balotelli a co mu v rámci ní dělalo největší potíže?

Bývalý útočník Interu, AC Milán, Liverpoolu i Manchesteru City si o posledních týdnech popovídal online se svým bývalým kolegou Alessandrem Matrim...

"První tři dny jsem v podstatě jedl papírový karton a hryzal omítku ze stěny. Nedokážu totiž nic uvařit. Pak jsem se naštěstí dostal k jídlu," usmíval se "Super Mario".

Vůbec nejtěžší bylo pro rodáka z Palerma odloučení od rodiny a dětí. "Téměř jsem se zbláznil, protože jsem byl úplně sám. Moje dcera je v Neapoli a syn v Curychu. Má matka už má svůj věk a musí být chráněná, bratři byli v karanténě se svými dětmi. Bylo to těžké, protože jsem neměl možnost trénovat ani na trenažeru. I když to tedy nebylo povolené, šel jsem do parku nedaleko mému domu, abych si alespoň trochu zaběhal," popisoval tehdejší situaci exreprezentant Itálie.

Jeho tým, jehož součástí jsou také čeští krajánci Aleš Matějů a Jaromír Zmrhal, může začít opět trénovat od pondělí 18. května. Kontroverzního útočníka už tak začínají svrbět končetiny...

"Když mi teď dáš míč, nedostanu ho hned pod kontrolu. Naposledy jsem kopl do míče zhruba před dvěma měsíci," přiznal známý potížista s pětačtyřicítkou na dresu, kterého čeká letos v srpnu oslava třicátých narozenin.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.