Nová posila mezi tři letenské tyče? Sparta už kontaktovala exžilinskou jedničku

Nová posila mezi tři letenské tyče? Sparta už kontaktovala exžilinskou jedničku

Zatímco Viktoria Plzeň si z rozpadlého žilinského kádru nedávno vzala Kašu s Káčerem, v týmu MŠK si podle informací sport.tn.nova.cz vybrala také Sparta...

V letenském hledáčku měl uvíznout pětadvacetiletý brankář a člen širšího kádru slovenské repre v jedné osobě Dominik Holec, který si kromě Žiliny zachytal také za Zlaté Moravce či Pohronie.

Kontakt s aktuálně devátým celkem Fortuna:ligy, v němž byl před koronavirovou krizí jedničkou Milan Heča a dvojkou Florin Nita, který však může odejít, potvrdil i sám fotbalista, který je od konce března volným hráčem.

Žádná oficiální nabídka mu však zatím na stůl nepřilétla. "Vše má na starosti můj agent, s nímž mám dohodu, že až přijde něco konkrétního, tak si zavoláme. Vím, že k nějakému kontaktu se Spartou došlo, ale podrobnosti neznám," zaznělo na portálu sport.tn.nova.cz.

"Trénuju individuálně. Snažím se chodit na brankářské tréninky s otcem a Martinem Kuciakem, který chytal ve Slavii nebo Hradci Králové, takže má hodně zkušeností a tréninkové jednotky jsou opravdu moc dobré. Snažím se být trpělivý a chci si vybrat tu správnou nabídku. Jednu už jsem odmítl," zakončil 190 centimetrů vysoký Holec, jenž odchytal v sezoně úplně všechno a mezi tři tyče tak nepustil ani Volešáka, ani Petráše.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.