Týmová izolace by Messimu nevoněla: Vůbec se nám nezamlouvá být odděleně od rodin

Týmová izolace by Messimu nevoněla: Vůbec se nám nezamlouvá být odděleně od rodin

V rámci LaLigy se začalo trénovat v minulém týdnu a to i přesto, že v první vlně testování hráčů z Primera i Segunda División se objevilo hned pět nakažených hráčů.

Jak informoval šéf ligy Javier Tebas, soutěžní boje (zbývá odehrát jedenáct kol) by mohly vypuknout dvanáctý červnový den a samozřejmě bez diváků.

"Musíme chápat, že je nezbytné dodržovat nařízení, jak jen to půjde. Návrat do tréninku je první krok, ale neměli bychom se uspokojit. Nadále musíme být opatrní," upozornil brzy třiatřicetiletý gólostroj Barcelony Lionel Messi, jehož celek vládne tabulce s dvoubodovým náskokem na druhý Real.

Na návrat fotbalového kolotoče se těší, ovšem připouští, že s prázdnými tribunami to nebude ono. "Osobně se těším na návrat ligy. Bez diváků to bude ale velmi zvláštní. Už jsem to jednou zažil a je to divné," informovala globální hvězda z Camp Nou.

Návrh vedení LaLigy, který zatím předběžně počítá s tím, že by týmy byly pohromadě a izolováni od svých rodin, se mu však v žádném případě nepozdává a věří, že vše nakonec bude jinak. "Pokud jde o týmovou karanténu, pravda je taková, že se nám vůbec nezamlouvá být odděleně od rodin. Uvidíme, jaký bude konečný plán," zakončil vedoucí muž střelecké tabulky, jíž vládne o pět branek před Karimem Benzemou.

Jak dlouho bude hrát Messi? Xavi si myslí, že ještě…
Hlavní trumf jednoho z kandidátů na prvního muže Barcelony? Návrat Guardioly...