Splnění dětského snu? Aubameyang nastínil, jaký velkoklub by upřednostnil místo Arsenalu

Splnění dětského snu? Aubameyang nastínil, jaký velkoklub by upřednostnil místo Arsenalu

Aktuálně nejlepší hráč Arsenalu už delší dobu naznačuje, že je tato sezona v červenobílých barvách londýnského celku jeho poslední. Kam by mohl zamířit příště? To nám prozradila jeho následující výpověď.

Pierre-Emerick Aubameyang, jenž v této sezoně Premier League nastřílel sedmnáct branek, díky čemuž je druhým nejproduktivnějším střelcem celé soutěže, se v exkluzivním rozhovoru pro Goal pochlubil jednou zajímavou věcí. 

„Můj dětský sen? To je hrát za Real Madrid. Než můj dědeček v roce 2014 zemřel, slíbil jsem mu, že si za Real jednou zahraju. Možná je to teď komplikované, ale stále ta myšlenka visí v mé hlavě,“ prozradil Aubameyang.

Stejně jako každý jiný začínající fotbalista, i tento nadaný gabonský střelec měl své sny, které by jednoho dne rád uskutečnil. A protože mu je už 30 let, tak možná bude mít nadcházející přestupové období jednu z posledních příležitostí, jak toho docílit.

Arsenal už pomalu tuší, že se bez svého nejlepšího hráče v týmu bude muset obejít. Totéž naznačil přibližně před třemi týdny trenér Arteta, který uvedl, že by rád nové mužstvo stavěl právě okolo Aubameyanga. Jeho setrvání však nemohl zaručit.