Messi může získat Martineze lusknutím prstu, bojí se Inter

Messi může získat Martineze lusknutím prstu, bojí se Inter

Hlavním přestupovým cílem Barcelony v létě má být hvězda Interu Milán Lautaro Martinez nebo kanonýr Arsenalu Pierre-Emerick Aubameyang. Milánský klub se obává, že o Martineze může chtít přijít, pro Barcelonu totiž vůbec nemusí být těžké jej získat.

Martinez je totiž spoluhráč Messiho z argentinské reprezentace a údajně má pro hvězdu Barcelony slabost. Bývalý hráč Interu Felipe Melo se proto domnívá, že Messi může Martineze snadno získat na Camp Nou. Stejně jako to udělal Cristiano Ronaldo loni s Matthijsem de Ligtem, který zvolil Juventus právě kvůli portugalské hvězdě.

"Pro Inter bude těžké jej udržet, přestože má hodně peněz. Pro Martineze je atraktivnější hrát v Barceloně s Messim než zářit v Interu, takže pro Inter bude náročné jej udržet," říká Melo, bývalý hráč Interu a Juventusu. "Kdyby mi Juventus zavolal, ať se vrátím, tak jdu hned, protože tam hraje Cristiano Ronaldo," prozradil Melo.

"Matthijs de Ligt měl loni namířeno do Barcelony, ale pak dostal telefonát od Cristiana Ronalda a všechno bylo jinak," pokračoval Melo. "Martinez je skvělý hráč a chci, aby zůstal v Interu, miluji tento klub. Martinez patří k nejlepším hráčům na světě," je přesvědčen Melo, jenž ve své kariéře oblékal dres Juventusu, Galatasaraye, Interu či Fiorentiny, momentálně působí v brazilském Palmeiras.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.