Hráčům Premier League se do dohrání ligy moc nechce, přiznává Willian

Hráčům Premier League se do dohrání ligy moc nechce, přiznává Willian

Ne všichni hráči by ihned restartovali sezónu Premier League. K fotbalu by se samozřejmě vrátila ráda naprostá většina, hodně hráčů má ale stále obavy o zdraví své i ostatních. Například Brazilec Willian.

Většina cizinců z Premier League se většinou momentálně v Anglii nenachází. Na britských ostrovech je situace ohledně koronaviru stále velmi vážná a opatření se zde uvolňují nejpomaleji. O nic lepší ale není situace ani v Brazílii, v rodné zemi hvězdy Chelsea. Není tak divu, že má Willian obavy o své zdraví a restart Premier League tak uspěchávat nechce. 

"Upřímně, u hodně hráčů vidím, že se jim do návratu k fotbalu moc nechce," prozradil Willian. "Samozřejmě se všichni těšíme na fotbal a rádi bychom hráli co nejdříve, ale musí to být bezpečné. Zdraví a bezpečí jsou to nejdůležitější," pokračuje brazilský reprezentant. "Momentálně by většina hráčů z Premier League chtěla počkat, dokud nebude restart ligy stoprocentně bezpečný," říká Willian.

Pořád se ale neví, kdy se soutěž skutečně restartuje. Tréninky a komunikace s týmem už ale samozřejmě intenzivně probíhají. "S Lampardem i zbytkem týmu komunikujeme pravidelně přes různé aplikace na internetu, Frankie už nám poslal různé informace o dohrání Premier League. Snad bude brzy vše jasné," dokončil Willian.