Navrátil o dřině pod Svědíkem: Určitě se nebudeme moct vymlouvat na to, že nám chybějí fyzické síly

Navrátil o dřině pod Svědíkem: Určitě se nebudeme moct vymlouvat na to, že nám chybějí fyzické síly

Šesté Slovácko čeká v prvním kole po ligovém přerušení desátá Olomouc a cíl týmu z Uherského Hradiště bude i přes náročný program a ne až tak široký kádr udržet momentální první skupinu.

"Všechny týmy to mají stejné. Samozřejmě někde mají širší kádr a můžou sestavu víc měnit. Bude to náročné, ale ne nezvládnutelné," pronesl na stránkách idnes.cz třicetiletý středopolař Jan Navrátil.

Nebojí se dvou klání týdne? Ve Slovácku, jehož součástí je od roku 2017, na to přeci jen není zvyklý a podobně tomu bylo i během jeho misí v Sigmě a Liberci. "Čekám, že to bude jízda, máme před sebou dost zápasů v krátkém čase. Každý si říká, že to zvládneme, osobně si to taky myslím, jsme na to trénovaní. Ale nebude sranda držet v zápasech stále náš náročný styl. Když ale každý přistoupí zodpovědně k regeneraci, myslím, že to zvládneme," zopakoval muž s desítkou na dresu, jehož slova vyšla na portálu idnes.cz.

Hlavní trenér jeho chlebodárce Martin Svědík je však všeobecně považován za náročného kouče, pod nímž příprava bolí. Rodák z Troubek proto tvrdí, že ve fyzické připravenosti by být problém neměl...

"O tom nepochybujte. Teď máme za sebou přípravu, která byla kratší, ale o to náročnější. My se určitě nebudeme moct vymlouvat na to, že nám chybějí fyzické síly," uzavřel na idnes.cz vítěz Českého poháru z roku 2012.