Neproměňování gólových šancí...Malinský ještě vidí na hře Slovanu drobné rezervy

Neproměňování gólových šancí...Malinský ještě vidí na hře Slovanu drobné rezervy

Sedmý Liberec má za sebou dva přípravné duely. Bude se podle rychlonohého křídelníka Slovanu Tomáše Malinského dát zvyknout na zápasy bez diváků?

"Bude to strašně zvláštní. Takové smutné, ale můžeme být zase rádi, že alespoň budeme moct hrát zápasy. Máme vytyčený nějaký cíl, za kterým si půjdeme. Když si ho splníme, můžeme se pak dočkat i toho, že třeba tribuny budou plnější," uvedl na stránkách fcslovanliberec.cz osmadvacetiletý rodák z Chrudimi.

Co dal podještědskému souboru vítězný střet s druholigovým Vanrsdorfem (2:0)? "Dalo nám hlavně další zápasové zatížení. V tréninku člověk herní vytížení bohužel nenatrénuje. Odehráli jsme dva přípravné zápasy a teď už příští sobotu v Teplicích naostro. další zápas přátelského charakteru se nechystá," burcoval bojovně naladěný bývalý hráč hradeckých Votroků.

Podle ohlasů patřil k nejaktivnějším mužům na trávníku, jako by se na něm dlouhá pauza ani neprojevila. Jisté rezervy však pořád jsou. "Zápas jsem si užil. Myslím, že všichni kluci, kteří nastoupili, si ho užili. Na druhou stranu nám utkání ukázalo drobné mezery. Máme spousty gólových šancí, ale neproměňujeme je. Musíme na tom zapracovat. Sám jsem se vyskytl v několika dobrých příležitostech a minimálně alespoň jedna z nich prostě musí skončit v síti... Na druhou stranu uvidíme v sobotu, třeba se dočkáme v lize," navnadil severočeské fanoušky na blížící se sobotní vystoupení na Stínadlech "sparťanský kat" Malinský, jehož slova nabídl web fcslovanliberec.cz.

Po Sklářích se Liberec představí proti Dynamu České Budějovice, které patří k nejpříjemnějším překvapením dosavadního ligového průběhu.