Juventus smetl ze stolu lákavou nabídku Barcelony. Co bylo ve hře?

Juventus smetl ze stolu lákavou nabídku Barcelony. Co bylo ve hře?

Turínský Juventus bude chtít v létě posílit svou záložní řadu, místo toho by ale mohl přijít o svého nejlepšího záložníka Miralema Pjaniče, jenž je spojován s transferem do Barcelony. S tím se ale Stará dáma nehodlá jen tak smířit.

Juventus se v létě pokusí získat nového záložníka. Jako kandidát se podle médií jeví například Luka Modrič z Realu Madrid, Paul Pogba z Manchesteru United, duo z Barcelony Ivan Rakitič a Arthur nebo mnichovský Philippe Coutinho, jenž je taktéž majetkem Barcelony. Hráčů Barcelony je tolik, že by se dalo přemýšlet o výměnném obchodu.

I přesto chce ale Juventus Pjaniče udržet. A do Barcelony by jej pustil jen v případě, že bude součástí dohody Arthur. K němu by ale Barca musela přidat tučný balík peněz, aby se Juventusu zavděčila. Barcelona však preferuje zahrnout do obchodu Ivana Rakitiče, to se ale nelíbí Juventusu. Nejspíše čeká tyto dva kluby ještě hodně jednání.

Pokud ale Juventus vymění "kus za kus", tedy Pjaniče za Arthura a peníze, stále bude chtít na záložním postu posílit. A nejlépe v podobě Paula Pogby, hvězdy Manchesteru United, která už za Starou dámu nastupovala v letech 2012 - 2016.

Některé zdroje navíc hovoří i o tom, že by se Juventus s Barcelonou dohodl i na výměně obránců. Na Camp Nou by putoval Matttia de Sciglio, opačným směřem by zamířil Nelson Semedo. A nebo by se daly výměny záložníků a obránců nějak zkombinovat.