Trenéři jsou z nás hotoví, protože prvních 15 minut na hřišti pořád jen mluvíme, přiznává Klobása

Trenéři jsou z nás hotoví, protože prvních 15 minut na hřišti pořád jen mluvíme, přiznává Klobása

Jihlava se připravuje na blížící se výjezd na dejvickou Julisku, kde je doma taktéž velmi ambiciózní Dukla, i se nejlepším střelcem FNL s devíti trefami Stanislavem Klobásou.

Ten přitom v minulém týdnu během čtyř přípravných duelů odehrál jen jeden duel a to ještě ne celý. "Na tréninku jsem si předtím udělal malý výron v kotníku, takže jsem pro jistotu vynechal oba zápasy se Spartou. Myslím, že je lepší si v tuhle chvíli malinko počkat a být připravený na sto procent," informoval na stránkách idnes.cz bývalý forvard Mladé Boleslavi.

V pondělí v metropoli půjde o střet pátého s druhým týmem tabulky. "Doufám, že když už se to zase rozjíždí, že to dojedeme do konce. Náš cíl je jasný. Vedení klubu to sice nedává najevo, ale všichni bychom se pochopitelně rádi porvali o první trojku, abychom měli co nejdéle šanci bojovat o první ligu," pokračoval na webu idnes.cz svěřenec kouče Radima Kučery.

Nálada v kabině na Vysočině by měla být bojovná. "Myslím, že je v pohodě. My se ale s klukama pořád strašně málo vídáme. Přijedeme chvilku před tréninkem a hned po něm zase musíme pryč. Taková jsou pravidla. Trenéři jsou z nás hotoví, protože prvních patnáct minut na hřišti pořád jenom mluvíme. Už se fakt strašně moc těším na to, až si budeme moct s klukama zase úplně normálně popovídat v kabině," uzavřela idnes.cz citovaná ofenzivní ikona Jihlavy.